Yhteystiedot

Ota yhteyttä pooljaostoon

*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.

Pooljaoston jäsenet

Poolin lajipäällikkö
SBIL hallituksen jäsen
Kansainvälinen toiminta

Tommi Lamminaho
Puh. 0408295494
tommi.lamminaho@gmail.com

Divisioonavastaava

Matti Jokela
040 837 8564
mkjokela@gmail.com

Divisioonavastaava

Jori Hätinen


jorihatinen@hotmail.com

Pooljaoston jäsen

Seniorit MN40 yhteyshenkilö


Arto Taavila
044 031 9703
arto.taavila@gmail.com

SBIL Nuorisovastaava & valmennus
SBIL Hallituksen jäsen
Kansainvälinen toiminta

Sami Karttunen
Puh. 0400 877 349
sami.lappland@gmail.com

SBIL Puheenjohtaja
Kilpailukalenterivastaava
Kilpailutoiminta

Joni Ahola
Puh. 040 756 3627
joni.ahola@gmail.com

Pooljaoston jäsen


Jiri Marsalo
040 759 9255
jiri.marsalo@gmail.com

Pooljaoston jäsen


Aino Pehkonen

aino.pehkonen@cuepro.fi

Pooljaoston jäsen

Juha Bergius
040 550 5095
juha.bergius@gmail.com

Naisten biljardin vastaava
SBIL Hallituksen jäsen

Marjella Frosterus
040 562 7822
billiardmama@hotmail.com

Seniorit MN50 yhteyshenkilö


Antti Vastapuu
040 759 1911
antti.vastapuu@saunalahti.fi

Seniorit MN60 yhteyshenkilö

Kari Riikonen

040 720 9098

 

Oletko motivoitunut ja halukas edistämään Suomen Pool-Biljardia?
Ota yhteyttä liittoon tai jaostoon!

 

Markku Ryytty
Toiminnanjohtaja
Puh. 0400638706
markku.ryytty@sbil.fi




Suomen Biljardiliitto ry
Radiokatu 20
00240 Helsinki

Pankkiyhteys:
Suomen Biljardiliitto ry
FI07 2169 1800 0262 97

http://www.sbil.fi